Klima Servis

Klima Bakım, Klima Servis
Klima Bakım, Klima Servis

Garantili ve ücretsiz bakım olanağı sunan klima servis firmasına hoşgeldiniz. Sizde kampanyalarımızdan yararlanmak ve klimanıza en kaliteli bir şekilde bakım yaptırmak istiyorsanız, hemen bizi arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz.

Klima Bakımı konusunda uzman personellere sahip olan firmamız kurulduğu günden bu yana klima servisi ve klima bakımı imkanı sunmaktadır.

Klimanız ev ve ofis gibi ortamların havasını değiştirerek sizlere yeni bir atmosfer oluşturuyor peki bu atmosfer ne kadar sağlıklı ?

Eğer düzenli olarak klima bakımı yaptırmıyor iseniz bu, sorunun cevabını duymak bile istemeyeceğinize eminiz! Klimalar kullanım sürelerine göre doğru orantılı olarak içlerinde zararlı bakteriler barındırabilir. Bu baktirelerden kurtularak mekanlarınızın içinde daha temiz bir atmosfer oluşturmak sizin elinizde. Bir çok kişinin klimanın içindeki bakterilerden dolayı hasta olduğunu biliyoruz. Sizde bu kervana katılmadan önce hemen numaralarımızı çevirerek klima bakımınızı yaptırınız.

Klima Servisi fırsatları ?

Klima servisi olarak firmamızı tercih ettiğinizde 1 yıl garantinin yanı sıra 6 ay sonra bakım fırsatını da sizlere sunuyoruz. Geniş servis ağımızla, İstanbul’un bir çok noktasında müşterilerimizin yanındayız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir