Ayazağa Hicon Klima Servisi

Ayazağa Hicon Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Hicon klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Hicon Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Hicon Klima Servisi Hicon marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Hicon Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Hicon Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Hicon Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Hicon Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Hicon Klima Bakımı
Ayazağa Hicon Klima Onarım
Ayazağa Hicon Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Hicon Klima Sökme Takma
Ayazağa Hicon Klima Montaj
Ayazağa Hicon Klima Demontaj
Ayazağa Hicon Klima Yer Değişimi
Ayazağa Hicon Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Hicon Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Hicon Klimanız Soğutmuyorsa
Hicon Klimanız Su Atıyorsa
Hicon Klimanızın Gazı Bitmişse
Hicon Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Hicon Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Hicon klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir