Ayazağa Haier Klima Servisi

Ayazağa Haier Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Haier klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Haier Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Haier Klima Servisi Haier marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Haier Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Haier Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Haier Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Haier Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Haier Klima Bakımı
Ayazağa Haier Klima Onarım
Ayazağa Haier Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Haier Klima Sökme Takma
Ayazağa Haier Klima Montaj
Ayazağa Haier Klima Demontaj
Ayazağa Haier Klima Yer Değişimi
Ayazağa Haier Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Haier Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Haier Klimanız Soğutmuyorsa
Haier Klimanız Su Atıyorsa
Haier Klimanızın Gazı Bitmişse
Haier Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Haier Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Haier klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir