Ayazağa Funai Klima Servisi

Ayazağa Funai Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Funai klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Funai Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Funai Klima Servisi Funai marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Funai Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Funai Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Funai Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Funai Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Funai Klima Bakımı
Ayazağa Funai Klima Onarım
Ayazağa Funai Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Funai Klima Sökme Takma
Ayazağa Funai Klima Montaj
Ayazağa Funai Klima Demontaj
Ayazağa Funai Klima Yer Değişimi
Ayazağa Funai Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Funai Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Funai Klimanız Soğutmuyorsa
Funai Klimanız Su Atıyorsa
Funai Klimanızın Gazı Bitmişse
Funai Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Funai Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Funai klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir