Ayazağa Electra Klima Servisi

Ayazağa Electra Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Electra klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Electra Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Electra Klima Servisi Electra marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Electra Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Electra Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Electra Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Electra Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Electra Klima Bakımı
Ayazağa Electra Klima Onarım
Ayazağa Electra Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Electra Klima Sökme Takma
Ayazağa Electra Klima Montaj
Ayazağa Electra Klima Demontaj
Ayazağa Electra Klima Yer Değişimi
Ayazağa Electra Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Electra Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Electra Klimanız Soğutmuyorsa
Electra Klimanız Su Atıyorsa
Electra Klimanızın Gazı Bitmişse
Electra Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Electra Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Electra klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir