Ayazağa Duro Klima Servisi

Ayazağa Duro Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Duro klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Duro Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Duro Klima Servisi Duro marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Duro Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Duro Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Duro Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Duro Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Duro Klima Bakımı
Ayazağa Duro Klima Onarım
Ayazağa Duro Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Duro Klima Sökme Takma
Ayazağa Duro Klima Montaj
Ayazağa Duro Klima Demontaj
Ayazağa Duro Klima Yer Değişimi
Ayazağa Duro Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Duro Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Duro Klimanız Soğutmuyorsa
Duro Klimanız Su Atıyorsa
Duro Klimanızın Gazı Bitmişse
Duro Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Duro Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Duro klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir