Ayazağa Daylux Klima Servisi

Ayazağa Daylux Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Daylux klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Daylux Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Daylux Klima Servisi Daylux marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Daylux Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Daylux Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Daylux Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Daylux Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Daylux Klima Bakımı
Ayazağa Daylux Klima Onarım
Ayazağa Daylux Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Daylux Klima Sökme Takma
Ayazağa Daylux Klima Montaj
Ayazağa Daylux Klima Demontaj
Ayazağa Daylux Klima Yer Değişimi
Ayazağa Daylux Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Daylux Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Daylux Klimanız Soğutmuyorsa
Daylux Klimanız Su Atıyorsa
Daylux Klimanızın Gazı Bitmişse
Daylux Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Daylux Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Daylux klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir