Ayazağa Beko Klima Servisi

Ayazağa Beko Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Beko Klima Servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Beko Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Beko Klima Servisi Beko marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Beko Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Beko Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Beko Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Beko Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Beko Klima Bakımı
Ayazağa Beko Klima Onarım
Ayazağa Beko Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Beko Klima Sökme Takma
Ayazağa Beko Klima Montaj
Ayazağa Beko Klima Demontaj
Ayazağa Beko Klima Yer Değişimi
Ayazağa Beko Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Beko Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Beko Klimanız Soğutmuyorsa
Beko Klimanız Su Atıyorsa
Beko Klimanızın Gazı Bitmişse
Beko Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Beko Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Beko klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir