Ayazağa Baxi Klima Servisi

Ayazağa Baxi Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Baxi klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Baxi Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Baxi Klima Servisi Baxi marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Baxi Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Baxi Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Baxi Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Baxi Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Baxi Klima Bakımı
Ayazağa Baxi Klima Onarım
Ayazağa Baxi Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Baxi Klima Sökme Takma
Ayazağa Baxi Klima Montaj
Ayazağa Baxi Klima Demontaj
Ayazağa Baxi Klima Yer Değişimi
Ayazağa Baxi Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Baxi Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Baxi Klimanız Soğutmuyorsa
Baxi Klimanız Su Atıyorsa
Baxi Klimanızın Gazı Bitmişse
Baxi Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Baxi Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Baxi klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir