Ayazağa Auer Klima Servisi

Ayazağa Auer Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Auer klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Auer Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Auer Klima Servisi Auer marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Auer Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Auer Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Auer Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Auer Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Auer Klima Bakımı
Ayazağa Auer Klima Onarım
Ayazağa Auer Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Auer Klima Sökme Takma
Ayazağa Auer Klima Montaj
Ayazağa Auer Klima Demontaj
Ayazağa Auer Klima Yer Değişimi
Ayazağa Auer Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Auer Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Auer Klimanız Soğutmuyorsa
Auer Klimanız Su Atıyorsa
Auer Klimanızın Gazı Bitmişse
Auer Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Auer Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Auer klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir