Ayazağa Amcor Klima Servisi

Ayazağa Amcor Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Amcor klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Amcor Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Amcor Klima Servisi Amcor marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Amcor Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Amcor Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Amcor Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Amcor Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Amcor Klima Bakımı
Ayazağa Amcor Klima Onarım
Ayazağa Amcor Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Amcor Klima Sökme Takma
Ayazağa Amcor Klima Montaj
Ayazağa Amcor Klima Demontaj
Ayazağa Amcor Klima Yer Değişimi
Ayazağa Amcor Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Amcor Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Amcor Klimanız Soğutmuyorsa
Amcor Klimanız Su Atıyorsa
Amcor Klimanızın Gazı Bitmişse
Amcor Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Amcor Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Amcor klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir