Ayazağa Amana Klima Servisi

Ayazağa Amana Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Amana klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Amana Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Amana Klima Servisi Amana marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Amana Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Amana Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Amana Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Amana Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Amana Klima Bakımı
Ayazağa Amana Klima Onarım
Ayazağa Amana Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Amana Klima Sökme Takma
Ayazağa Amana Klima Montaj
Ayazağa Amana Klima Demontaj
Ayazağa Amana Klima Yer Değişimi
Ayazağa Amana Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Amana Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Amana Klimanız Soğutmuyorsa
Amana Klimanız Su Atıyorsa
Amana Klimanızın Gazı Bitmişse
Amana Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Amana Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Amana klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir