Ayazağa Altus Klima Servisi

Ayazağa Altus Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Altus klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Altus Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Altus Klima Servisi Altus marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Altus Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Altus Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Altus Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Altus Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Altus Klima Bakımı
Ayazağa Altus Klima Onarım
Ayazağa Altus Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Altus Klima Sökme Takma
Ayazağa Altus Klima Montaj
Ayazağa Altus Klima Demontaj
Ayazağa Altus Klima Yer Değişimi
Ayazağa Altus Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Altus Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Altus Klimanız Soğutmuyorsa
Altus Klimanız Su Atıyorsa
Altus Klimanızın Gazı Bitmişse
Altus Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Altus Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Altus klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir