Ayazağa Alarko Klima Servisi

Ayazağa Alarko Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Alarko klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Alarko Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Alarko Klima Servisi Alarko marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Alarko Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Alarko Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Alarko Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Alarko Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Alarko Klima Bakımı
Ayazağa Alarko Klima Onarım
Ayazağa Alarko Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Alarko Klima Sökme Takma
Ayazağa Alarko Klima Montaj
Ayazağa Alarko Klima Demontaj
Ayazağa Alarko Klima Yer Değişimi
Ayazağa Alarko Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Alarko Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Alarko Klimanız Soğutmuyorsa
Alarko Klimanız Su Atıyorsa
Alarko Klimanızın Gazı Bitmişse
Alarko Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Alarko Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Alarko klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir