Ayazağa Akai Klima Servisi

Ayazağa Akai Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ayazağa Akai klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ayazağa Akai Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ayazağa Akai Klima Servisi Akai marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ayazağa Akai Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Ayazağa Akai Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ayazağa Akai Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ayazağa Akai Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ayazağa Akai Klima Bakımı
Ayazağa Akai Klima Onarım
Ayazağa Akai Klima Gaz Şarjı
Ayazağa Akai Klima Sökme Takma
Ayazağa Akai Klima Montaj
Ayazağa Akai Klima Demontaj
Ayazağa Akai Klima Yer Değişimi
Ayazağa Akai Periyodik Klima Bakımı
Ayazağa Akai Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Akai Klimanız Soğutmuyorsa
Akai Klimanız Su Atıyorsa
Akai Klimanızın Gazı Bitmişse
Akai Klimanız Isıtmıyorsa
Ayazağa Akai Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Akai klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir