Ataköy Zibro Klima Servisi

Ataköy Zibro Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Zibro klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Zibro Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Zibro Klima Servisi Zibro marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Zibro Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Zibro Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Zibro Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Zibro Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Zibro Klima Bakımı
Ataköy Zibro Klima Onarım
Ataköy Zibro Klima Gaz Şarjı
Ataköy Zibro Klima Sökme Takma
Ataköy Zibro Klima Montaj
Ataköy Zibro Klima Demontaj
Ataköy Zibro Klima Yer Değişimi
Ataköy Zibro Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Zibro Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Zibro Klimanız Soğutmuyorsa
Zibro Klimanız Su Atıyorsa
Zibro Klimanızın Gazı Bitmişse
Zibro Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Zibro Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Zibro klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir