Ataköy Zen Klima Servisi

Ataköy Zen Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Zen klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Zen Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Zen Klima Servisi Zen marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Zen Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Zen Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Zen Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Zen Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Zen Klima Bakımı
Ataköy Zen Klima Onarım
Ataköy Zen Klima Gaz Şarjı
Ataköy Zen Klima Sökme Takma
Ataköy Zen Klima Montaj
Ataköy Zen Klima Demontaj
Ataköy Zen Klima Yer Değişimi
Ataköy Zen Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Zen Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Zen Klimanız Soğutmuyorsa
Zen Klimanız Su Atıyorsa
Zen Klimanızın Gazı Bitmişse
Zen Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Zen Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Zen klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir