Ataköy Vestel Klima Servisi

Ataköy Vestel Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Vestel klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Vestel Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Vestel Klima Servisi Vestel marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Vestel Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Vestel Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Vestel Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Vestel Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Vestel Klima Bakımı
Ataköy Vestel Klima Onarım
Ataköy Vestel Klima Gaz Şarjı
Ataköy Vestel Klima Sökme Takma
Ataköy Vestel Klima Montaj
Ataköy Vestel Klima Demontaj
Ataköy Vestel Klima Yer Değişimi
Ataköy Vestel Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Vestel Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Vestel Klimanız Soğutmuyorsa
Vestel Klimanız Su Atıyorsa
Vestel Klimanızın Gazı Bitmişse
Vestel Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Vestel Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Vestel klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir