Ataköy Tronic Klima Servisi

Ataköy Tronic Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Tronic klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Tronic Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Tronic Klima Servisi Tronic marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Tronic Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Tronic Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Tronic Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Tronic Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Tronic Klima Bakımı
Ataköy Tronic Klima Onarım
Ataköy Tronic Klima Gaz Şarjı
Ataköy Tronic Klima Sökme Takma
Ataköy Tronic Klima Montaj
Ataköy Tronic Klima Demontaj
Ataköy Tronic Klima Yer Değişimi
Ataköy Tronic Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Tronic Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Tronic Klimanız Soğutmuyorsa
Tronic Klimanız Su Atıyorsa
Tronic Klimanızın Gazı Bitmişse
Tronic Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Tronic Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Tronic klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir