Ataköy Toshiba Klima Servisi

Ataköy Toshiba Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Toshiba klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Toshiba Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Toshiba Klima Servisi Toshiba marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Toshiba Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Toshiba Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Toshiba Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Toshiba Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Toshiba Klima Bakımı
Ataköy Toshiba Klima Onarım
Ataköy Toshiba Klima Gaz Şarjı
Ataköy Toshiba Klima Sökme Takma
Ataköy Toshiba Klima Montaj
Ataköy Toshiba Klima Demontaj
Ataköy Toshiba Klima Yer Değişimi
Ataköy Toshiba Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Toshiba Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Toshiba Klimanız Soğutmuyorsa
Toshiba Klimanız Su Atıyorsa
Toshiba Klimanızın Gazı Bitmişse
Toshiba Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Toshiba Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Toshiba klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir