Ataköy Teco Klima Servisi

Ataköy Teco Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Teco klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Teco Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Teco Klima Servisi Teco marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Teco Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Teco Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Teco Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Teco Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Teco Klima Bakımı
Ataköy Teco Klima Onarım
Ataköy Teco Klima Gaz Şarjı
Ataköy Teco Klima Sökme Takma
Ataköy Teco Klima Montaj
Ataköy Teco Klima Demontaj
Ataköy Teco Klima Yer Değişimi
Ataköy Teco Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Teco Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Teco Klimanız Soğutmuyorsa
Teco Klimanız Su Atıyorsa
Teco Klimanızın Gazı Bitmişse
Teco Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Teco Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Teco klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir