Ataköy Sunny Klima Servisi

Ataköy Sunny Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Sunny klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Sunny Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Sunny Klima Servisi Sunny marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Sunny Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Sunny Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Sunny Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Sunny Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Sunny Klima Bakımı
Ataköy Sunny Klima Onarım
Ataköy Sunny Klima Gaz Şarjı
Ataköy Sunny Klima Sökme Takma
Ataköy Sunny Klima Montaj
Ataköy Sunny Klima Demontaj
Ataköy Sunny Klima Yer Değişimi
Ataköy Sunny Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Sunny Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Sunny Klimanız Soğutmuyorsa
Sunny Klimanız Su Atıyorsa
Sunny Klimanızın Gazı Bitmişse
Sunny Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Sunny Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Sunny klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir