Ataköy Sigma Klima Servisi

Ataköy Sigma Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Sigma klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Sigma Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Sigma Klima Servisi Sigma marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Sigma Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Sigma Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Sigma Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Sigma Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Sigma Klima Bakımı
Ataköy Sigma Klima Onarım
Ataköy Sigma Klima Gaz Şarjı
Ataköy Sigma Klima Sökme Takma
Ataköy Sigma Klima Montaj
Ataköy Sigma Klima Demontaj
Ataköy Sigma Klima Yer Değişimi
Ataköy Sigma Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Sigma Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Sigma Klimanız Soğutmuyorsa
Sigma Klimanız Su Atıyorsa
Sigma Klimanızın Gazı Bitmişse
Sigma Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Sigma Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Sigma klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir