Ataköy Siesta Klima Servisi

Ataköy Siesta Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Siesta klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Siesta Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Siesta Klima Servisi Siesta marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Siesta Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Siesta Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Siesta Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Siesta Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Siesta Klima Bakımı
Ataköy Siesta Klima Onarım
Ataköy Siesta Klima Gaz Şarjı
Ataköy Siesta Klima Sökme Takma
Ataköy Siesta Klima Montaj
Ataköy Siesta Klima Demontaj
Ataköy Siesta Klima Yer Değişimi
Ataköy Siesta Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Siesta Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Siesta Klimanız Soğutmuyorsa
Siesta Klimanız Su Atıyorsa
Siesta Klimanızın Gazı Bitmişse
Siesta Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Siesta Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Siesta klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir