Ataköy Siemens Klima Servisi

Ataköy Siemens Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Siemens klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Siemens Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Siemens Klima Servisi Siemens marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Siemens Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Siemens Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Siemens Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Siemens Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Siemens Klima Bakımı
Ataköy Siemens Klima Onarım
Ataköy Siemens Klima Gaz Şarjı
Ataköy Siemens Klima Sökme Takma
Ataköy Siemens Klima Montaj
Ataköy Siemens Klima Demontaj
Ataköy Siemens Klima Yer Değişimi
Ataköy Siemens Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Siemens Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Siemens Klimanız Soğutmuyorsa
Siemens Klimanız Su Atıyorsa
Siemens Klimanızın Gazı Bitmişse
Siemens Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Siemens Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Siemens klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir