Ataköy Seg Klima Servisi

Ataköy Seg Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Seg klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Seg Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Seg Klima Servisi Seg marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Seg Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Seg Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Seg Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Seg Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Seg Klima Bakımı
Ataköy Seg Klima Onarım
Ataköy Seg Klima Gaz Şarjı
Ataköy Seg Klima Sökme Takma
Ataköy Seg Klima Montaj
Ataköy Seg Klima Demontaj
Ataköy Seg Klima Yer Değişimi
Ataköy Seg Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Seg Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Seg Klimanız Soğutmuyorsa
Seg Klimanız Su Atıyorsa
Seg Klimanızın Gazı Bitmişse
Seg Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Seg Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Seg klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir