Ataköy Rubenis Klima Servisi

Ataköy Rubenis Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Rubenis klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Rubenis Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Rubenis Klima Servisi Rubenis marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Rubenis Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Rubenis Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Rubenis Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Rubenis Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Rubenis Klima Bakımı
Ataköy Rubenis Klima Onarım
Ataköy Rubenis Klima Gaz Şarjı
Ataköy Rubenis Klima Sökme Takma
Ataköy Rubenis Klima Montaj
Ataköy Rubenis Klima Demontaj
Ataköy Rubenis Klima Yer Değişimi
Ataköy Rubenis Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Rubenis Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Rubenis Klimanız Soğutmuyorsa
Rubenis Klimanız Su Atıyorsa
Rubenis Klimanızın Gazı Bitmişse
Rubenis Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Rubenis Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Rubenis klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir