Ataköy Regal Klima Servisi

Ataköy Regal Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Regal klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Regal Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Regal Klima Servisi Regal marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Regal Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Regal Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Regal Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Regal Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Regal Klima Bakımı
Ataköy Regal Klima Onarım
Ataköy Regal Klima Gaz Şarjı
Ataköy Regal Klima Sökme Takma
Ataköy Regal Klima Montaj
Ataköy Regal Klima Demontaj
Ataköy Regal Klima Yer Değişimi
Ataköy Regal Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Regal Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Regal Klimanız Soğutmuyorsa
Regal Klimanız Su Atıyorsa
Regal Klimanızın Gazı Bitmişse
Regal Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Regal Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Regal klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir