Ataköy Orcool Klima Servisi

Ataköy Orcool Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Orcool klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Orcool Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Orcool Klima Servisi Orcool marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Orcool Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Orcool Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Orcool Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Orcool Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Orcool Klima Bakımı
Ataköy Orcool Klima Onarım
Ataköy Orcool Klima Gaz Şarjı
Ataköy Orcool Klima Sökme Takma
Ataköy Orcool Klima Montaj
Ataköy Orcool Klima Demontaj
Ataköy Orcool Klima Yer Değişimi
Ataköy Orcool Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Orcool Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Orcool Klimanız Soğutmuyorsa
Orcool Klimanız Su Atıyorsa
Orcool Klimanızın Gazı Bitmişse
Orcool Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Orcool Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Orcool klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir