Ataköy HighLife Klima Servisi

Ataköy HighLife Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy HighLife klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy HighLife Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy HighLife Klima Servisi HighLife marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy HighLife Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy HighLife Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy HighLife Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy HighLife Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy HighLife Klima Bakımı
Ataköy HighLife Klima Onarım
Ataköy HighLife Klima Gaz Şarjı
Ataköy HighLife Klima Sökme Takma
Ataköy HighLife Klima Montaj
Ataköy HighLife Klima Demontaj
Ataköy HighLife Klima Yer Değişimi
Ataköy HighLife Periyodik Klima Bakımı
Ataköy HighLife Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

HighLife Klimanız Soğutmuyorsa
HighLife Klimanız Su Atıyorsa
HighLife Klimanızın Gazı Bitmişse
HighLife Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy HighLife Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

HighLife klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir