Ataköy Hicon Klima Servisi

Ataköy Hicon Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Hicon klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Hicon Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Hicon Klima Servisi Hicon marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Hicon Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Hicon Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Hicon Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Hicon Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Hicon Klima Bakımı
Ataköy Hicon Klima Onarım
Ataköy Hicon Klima Gaz Şarjı
Ataköy Hicon Klima Sökme Takma
Ataköy Hicon Klima Montaj
Ataköy Hicon Klima Demontaj
Ataköy Hicon Klima Yer Değişimi
Ataköy Hicon Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Hicon Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Hicon Klimanız Soğutmuyorsa
Hicon Klimanız Su Atıyorsa
Hicon Klimanızın Gazı Bitmişse
Hicon Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Hicon Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Hicon klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir