Ataköy Haier Klima Servisi

Ataköy Haier Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Haier klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Haier Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Haier Klima Servisi Haier marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Haier Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Haier Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Haier Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Haier Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Haier Klima Bakımı
Ataköy Haier Klima Onarım
Ataköy Haier Klima Gaz Şarjı
Ataköy Haier Klima Sökme Takma
Ataköy Haier Klima Montaj
Ataköy Haier Klima Demontaj
Ataköy Haier Klima Yer Değişimi
Ataköy Haier Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Haier Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Haier Klimanız Soğutmuyorsa
Haier Klimanız Su Atıyorsa
Haier Klimanızın Gazı Bitmişse
Haier Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Haier Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Haier klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir