Ataköy Galanz Klima Servisi

Ataköy Galanz Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Galanz klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Galanz Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Galanz Klima Servisi Galanz marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Galanz Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Galanz Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Galanz Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Galanz Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Galanz Klima Bakımı
Ataköy Galanz Klima Onarım
Ataköy Galanz Klima Gaz Şarjı
Ataköy Galanz Klima Sökme Takma
Ataköy Galanz Klima Montaj
Ataköy Galanz Klima Demontaj
Ataköy Galanz Klima Yer Değişimi
Ataköy Galanz Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Galanz Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Galanz Klimanız Soğutmuyorsa
Galanz Klimanız Su Atıyorsa
Galanz Klimanızın Gazı Bitmişse
Galanz Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Galanz Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Galanz klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir