Ataköy Funai Klima Servisi

Ataköy Funai Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Funai klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Funai Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Funai Klima Servisi Funai marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Funai Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Funai Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Funai Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Funai Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Funai Klima Bakımı
Ataköy Funai Klima Onarım
Ataköy Funai Klima Gaz Şarjı
Ataköy Funai Klima Sökme Takma
Ataköy Funai Klima Montaj
Ataköy Funai Klima Demontaj
Ataköy Funai Klima Yer Değişimi
Ataköy Funai Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Funai Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Funai Klimanız Soğutmuyorsa
Funai Klimanız Su Atıyorsa
Funai Klimanızın Gazı Bitmişse
Funai Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Funai Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Funai klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir