Ataköy Electra Klima Servisi

Ataköy Electra Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Electra klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Electra Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Electra Klima Servisi Electra marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Electra Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Electra Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Electra Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Electra Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Electra Klima Bakımı
Ataköy Electra Klima Onarım
Ataköy Electra Klima Gaz Şarjı
Ataköy Electra Klima Sökme Takma
Ataköy Electra Klima Montaj
Ataköy Electra Klima Demontaj
Ataköy Electra Klima Yer Değişimi
Ataköy Electra Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Electra Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Electra Klimanız Soğutmuyorsa
Electra Klimanız Su Atıyorsa
Electra Klimanızın Gazı Bitmişse
Electra Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Electra Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Electra klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir