Ataköy Duro Klima Servisi

Ataköy Duro Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Duro klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Duro Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Duro Klima Servisi Duro marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Duro Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Duro Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Duro Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Duro Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Duro Klima Bakımı
Ataköy Duro Klima Onarım
Ataköy Duro Klima Gaz Şarjı
Ataköy Duro Klima Sökme Takma
Ataköy Duro Klima Montaj
Ataköy Duro Klima Demontaj
Ataköy Duro Klima Yer Değişimi
Ataköy Duro Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Duro Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Duro Klimanız Soğutmuyorsa
Duro Klimanız Su Atıyorsa
Duro Klimanızın Gazı Bitmişse
Duro Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Duro Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Duro klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir