Ataköy Daylux Klima Servisi

Ataköy Daylux Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Daylux klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Daylux Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Daylux Klima Servisi Daylux marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Daylux Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Daylux Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Daylux Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Daylux Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Daylux Klima Bakımı
Ataköy Daylux Klima Onarım
Ataköy Daylux Klima Gaz Şarjı
Ataköy Daylux Klima Sökme Takma
Ataköy Daylux Klima Montaj
Ataköy Daylux Klima Demontaj
Ataköy Daylux Klima Yer Değişimi
Ataköy Daylux Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Daylux Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Daylux Klimanız Soğutmuyorsa
Daylux Klimanız Su Atıyorsa
Daylux Klimanızın Gazı Bitmişse
Daylux Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Daylux Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Daylux klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir