Ataköy Daikin Klima Servisi

Ataköy Daikin Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Daikin klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Daikin Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Daikin Klima Servisi Daikin marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Daikin Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Daikin Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Daikin Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Daikin Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Daikin Klima Bakımı
Ataköy Daikin Klima Onarım
Ataköy Daikin Klima Gaz Şarjı
Ataköy Daikin Klima Sökme Takma
Ataköy Daikin Klima Montaj
Ataköy Daikin Klima Demontaj
Ataköy Daikin Klima Yer Değişimi
Ataköy Daikin Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Daikin Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Daikin Klimanız Soğutmuyorsa
Daikin Klimanız Su Atıyorsa
Daikin Klimanızın Gazı Bitmişse
Daikin Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Daikin Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Daikin klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir