Ataköy Carrier Klima Servisi

Ataköy Carrier Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Carrier klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Carrier Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Carrier Klima Servisi Carrier marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Carrier Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Carrier Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Carrier Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Carrier Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Carrier Klima Bakımı
Ataköy Carrier Klima Onarım
Ataköy Carrier Klima Gaz Şarjı
Ataköy Carrier Klima Sökme Takma
Ataköy Carrier Klima Montaj
Ataköy Carrier Klima Demontaj
Ataköy Carrier Klima Yer Değişimi
Ataköy Carrier Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Carrier Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Carrier Klimanız Soğutmuyorsa
Carrier Klimanız Su Atıyorsa
Carrier Klimanızın Gazı Bitmişse
Carrier Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Carrier Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Carrier klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir