Ataköy Beko Klima Servisi

Ataköy Beko Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Beko klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Beko Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Beko Klima Servisi Beko marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Beko Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Beko Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Beko Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Beko Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Beko Klima Bakımı
Ataköy Beko Klima Onarım
Ataköy Beko Klima Gaz Şarjı
Ataköy Beko Klima Sökme Takma
Ataköy Beko Klima Montaj
Ataköy Beko Klima Demontaj
Ataköy Beko Klima Yer Değişimi
Ataköy Beko Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Beko Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Beko Klimanız Soğutmuyorsa
Beko Klimanız Su Atıyorsa
Beko Klimanızın Gazı Bitmişse
Beko Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Beko Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Beko klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir