Ataköy Baxi Klima Servisi

Ataköy Baxi Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Baxi klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Baxi Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Baxi Klima Servisi Baxi marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Baxi Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Baxi Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Baxi Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Baxi Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Baxi Klima Bakımı
Ataköy Baxi Klima Onarım
Ataköy Baxi Klima Gaz Şarjı
Ataköy Baxi Klima Sökme Takma
Ataköy Baxi Klima Montaj
Ataköy Baxi Klima Demontaj
Ataköy Baxi Klima Yer Değişimi
Ataköy Baxi Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Baxi Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Baxi Klimanız Soğutmuyorsa
Baxi Klimanız Su Atıyorsa
Baxi Klimanızın Gazı Bitmişse
Baxi Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Baxi Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Baxi klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir