Ataköy Auer Klima Servisi

Ataköy Auer Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Auer klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Auer Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Auer Klima Servisi Auer marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Auer Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Auer Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Auer Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Auer Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Auer Klima Bakımı
Ataköy Auer Klima Onarım
Ataköy Auer Klima Gaz Şarjı
Ataköy Auer Klima Sökme Takma
Ataköy Auer Klima Montaj
Ataköy Auer Klima Demontaj
Ataköy Auer Klima Yer Değişimi
Ataköy Auer Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Auer Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Auer Klimanız Soğutmuyorsa
Auer Klimanız Su Atıyorsa
Auer Klimanızın Gazı Bitmişse
Auer Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Auer Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Auer klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir