Ataköy Arçelik Klima Servisi

Ataköy Arçelik Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Arçelik klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Arçelik Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Arçelik Klima Servisi Arçelik marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Arçelik Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Arçelik Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Arçelik Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Arçelik Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Arçelik Klima Bakımı
Ataköy Arçelik Klima Onarım
Ataköy Arçelik Klima Gaz Şarjı
Ataköy Arçelik Klima Sökme Takma
Ataköy Arçelik Klima Montaj
Ataköy Arçelik Klima Demontaj
Ataköy Arçelik Klima Yer Değişimi
Ataköy Arçelik Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Arçelik Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Arçelik Klimanız Soğutmuyorsa
Arçelik Klimanız Su Atıyorsa
Arçelik Klimanızın Gazı Bitmişse
Arçelik Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Arçelik Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Arçelik klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir