Ataköy Amcor Klima Servisi

Ataköy Amcor Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Amcor klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Amcor Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Amcor Klima Servisi Amcor marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Amcor Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Amcor Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Amcor Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Amcor Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Amcor Klima Bakımı
Ataköy Amcor Klima Onarım
Ataköy Amcor Klima Gaz Şarjı
Ataköy Amcor Klima Sökme Takma
Ataköy Amcor Klima Montaj
Ataköy Amcor Klima Demontaj
Ataköy Amcor Klima Yer Değişimi
Ataköy Amcor Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Amcor Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Amcor Klimanız Soğutmuyorsa
Amcor Klimanız Su Atıyorsa
Amcor Klimanızın Gazı Bitmişse
Amcor Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Amcor Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Amcor klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir