Ataköy Amana Klima Servisi

Ataköy Amana Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Amana klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Amana Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Amana Klima Servisi Amana marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Amana Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Amana Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Amana Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Amana Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Amana Klima Bakımı
Ataköy Amana Klima Onarım
Ataköy Amana Klima Gaz Şarjı
Ataköy Amana Klima Sökme Takma
Ataköy Amana Klima Montaj
Ataköy Amana Klima Demontaj
Ataköy Amana Klima Yer Değişimi
Ataköy Amana Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Amana Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Amana Klimanız Soğutmuyorsa
Amana Klimanız Su Atıyorsa
Amana Klimanızın Gazı Bitmişse
Amana Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Amana Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Amana klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir