Ataköy Altus Klima Servisi

Ataköy Altus Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Altus klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Altus Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Altus Klima Servisi Altus marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Altus Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Altus Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Altus Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Altus Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Altus Klima Bakımı
Ataköy Altus Klima Onarım
Ataköy Altus Klima Gaz Şarjı
Ataköy Altus Klima Sökme Takma
Ataköy Altus Klima Montaj
Ataköy Altus Klima Demontaj
Ataköy Altus Klima Yer Değişimi
Ataköy Altus Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Altus Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Altus Klimanız Soğutmuyorsa
Altus Klimanız Su Atıyorsa
Altus Klimanızın Gazı Bitmişse
Altus Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Altus Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Altus klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir