Ataköy Alarko Klima Servisi

Ataköy Alarko Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Ataköy Alarko klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Ataköy Alarko Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Ataköy Alarko Klima Servisi Alarko marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Ataköy Alarko Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Ataköy Alarko Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Ataköy Alarko Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Ataköy Alarko Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Ataköy Alarko Klima Bakımı
Ataköy Alarko Klima Onarım
Ataköy Alarko Klima Gaz Şarjı
Ataköy Alarko Klima Sökme Takma
Ataköy Alarko Klima Montaj
Ataköy Alarko Klima Demontaj
Ataköy Alarko Klima Yer Değişimi
Ataköy Alarko Periyodik Klima Bakımı
Ataköy Alarko Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Alarko Klimanız Soğutmuyorsa
Alarko Klimanız Su Atıyorsa
Alarko Klimanızın Gazı Bitmişse
Alarko Klimanız Isıtmıyorsa
Ataköy Alarko Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Alarko klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir