Aksaray Zibro Klima Servisi

Aksaray Zibro Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Zibro klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Zibro Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Zibro Klima Servisi Zibro marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Zibro Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Aksaray Zibro Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Zibro Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Zibro Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Zibro Klima Bakımı
Aksaray Zibro Klima Onarım
Aksaray Zibro Klima Gaz Şarjı
Aksaray Zibro Klima Sökme Takma
Aksaray Zibro Klima Montaj
Aksaray Zibro Klima Demontaj
Aksaray Zibro Klima Yer Değişimi
Aksaray Zibro Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Zibro Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Zibro Klimanız Soğutmuyorsa
Zibro Klimanız Su Atıyorsa
Zibro Klimanızın Gazı Bitmişse
Zibro Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Zibro Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Zibro klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir