Aksaray Zen Klima Servisi

Aksaray Zen Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Zen klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Zen Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Zen Klima Servisi Zen marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Zen Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Aksaray Zen Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Zen Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Zen Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Zen Klima Bakımı
Aksaray Zen Klima Onarım
Aksaray Zen Klima Gaz Şarjı
Aksaray Zen Klima Sökme Takma
Aksaray Zen Klima Montaj
Aksaray Zen Klima Demontaj
Aksaray Zen Klima Yer Değişimi
Aksaray Zen Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Zen Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Zen Klimanız Soğutmuyorsa
Zen Klimanız Su Atıyorsa
Zen Klimanızın Gazı Bitmişse
Zen Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Zen Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Zen klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir