Aksaray Teco Klima Servisi

Aksaray Teco Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Teco klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Teco Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Teco Klima Servisi Teco marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Teco Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Aksaray Teco Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Teco Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Teco Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Teco Klima Bakımı
Aksaray Teco Klima Onarım
Aksaray Teco Klima Gaz Şarjı
Aksaray Teco Klima Sökme Takma
Aksaray Teco Klima Montaj
Aksaray Teco Klima Demontaj
Aksaray Teco Klima Yer Değişimi
Aksaray Teco Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Teco Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Teco Klimanız Soğutmuyorsa
Teco Klimanız Su Atıyorsa
Teco Klimanızın Gazı Bitmişse
Teco Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Teco Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Teco klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir